University of Medical Sciences Physical Guilan Education تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان
این وبلاگ به هیچ نهاد و گروه خاصی وابسته نیست وصرفا انعکاس دهنده اخبار و رویدادهای ورزشی دانشگاه است 
نويسندگان
لینک دوستان

مهندس فریدونی سرپرست هیات ورزش های همگانی استان گیلان در نشستی که با روسای هیات ورزش های همگانی شهرستان ها و نواب رییس و مسوولین کمیته های ورزشی تحت پوشش این هیات داشت گفت: در ورزش همگانی ما تلاش داریم با نهادینه نمودن فعالیت های ورزشی روزانه در خانواده ها بتوانیم فرهنگ ورزشی را به دل های مردم استان دهیم  تا شاهد جامعه ای با نشاط و سالم باشیم.

وی ادامه داد: ورزش نقش به سزایی در سلامتی آحاد افراد جامعه دارد زیرا فعالیت های ورزشی می تواند تا حد قابل ملاحظه ای از ناهنجاری های اجتماعی جلوگیری نماید و سکوی پرتابی برای موفقیت های بعدی هر شخص را فراهم سازد.

مهندس فریدونی افزود: تحرک عامل سلامتی و افزایش طول عمر می باشد و خوشبختانه در استان گیلان به دلیل فعالیت های ورزشی میزان امید به زندگی از سرانه کشور بالاتر بوده و این نتیجه تلاش های همه عزیزان و مربیانی است که در این استان مشغول به فعالیت هستند.

یاور مسرور معاون ورزش بانوان نیز در این همایش گفت: ورزش همگانی استان گیلان در این چند ماهی که با مدیریت جدید آغاز به کار نموده است با تلاش بیشتر از گذشته در راستای ارتقای سلامتی افراد جامعه گام هایی را برداشته و بنده به عنوان نماینده بانوان از حمایت های مختلفی که این هیات از قشرهای  ورزشی می نماید کمال تقدیر و تشکر را دارم و خوشحالم که هیات ورزش های همگانی با اجرای فعالیت های ورزشی و پرنشاط تاکنون توانسته اند اقدامات مناسبی را در راستای توسعه فرهنگ ورزش بردارد و ما امیدواریم به زودی شاهد جهشی بزرگ در سطح استان با همت و تلاش اعضای این هیات باشیم.

پوراحمد دبیر هیات ورزش های همگانی نیز در این همایش به ارائه عملکرد هیات در سال جاری و ارائه برنامه های اجرایی و تدوین تقویم ورزشی در سال 1390 اشاره نمود و افزود: ورزش همگانی  بستر ورزش های قهرمانی است و تمامی کشورهای توسعه یافته بخش زیادی از بودجه خود را صرف هزینه ورزش همگانی می نماید.

وی مهمترین برنامه ها را اجرای همایش ها و جشنواره ها، برگزاری برنامه های آموزشی و سمینارهای ویژه مربیان و داوران و جمعیت هدف و ترویج نهضت داوطلبی و ایجاد برنامه های تفریحی این هیات نام برد.

وی افزود: در سال آتی هر شهرستان موظف به اجرای یکی از برنامه های استانی می باشد و با دعوت از سایر شهرستانها، روابط اجتماعی و تعامل بین آحاد مردم در جهت ارتقاء و توسعه ورزش های همگانی استان بیش از گذشته برقرار می شود.

سمیرا دهنادی مقدم مسوول کمیته آموزش ورزش همگانی در جمع روسای شهرستان های هیات ورزش همگانی اظهار داشت: باید دوره های بازآموزی و آموزش های سطوح مختلف برای مربیان رشته های مختلف این هیات برگزار شود تا بتوانیم مربیان آگاه به مسائل علمی و ورزشی را در اختیار مردم ورزش دوست استان قرار دهیم.

وی ادامه داد: باید پایگاه های ورزشی و مکان های تفریحی در استان و سایر شهرستان ها، برای مردم شناسانده تر شود زیرا بسیاری از مردم از مکان های عمومی که برای ورزش می توانند از آن استفاده نمایند آگاه نیستند که با کمی تلاش می توانیم جمعیت هدف بیشتری را جذب ورزش نمائیم.

در این نشست رضا نظری مسئول تربیت بدنی  دانشگاه علوم پزشکی گیلان و رییس کمیته تربیت بدنی ادارات استان هییت ورزشهای همگانی گیلان و سرکار خانم نیلوفر عشقی  که در سالن المپیک اداره کل تربیت بدنی رشت برگزار گردید حضوری فعال داشته است .

باشگاه فرهنگی ورزشی سلامت دانشگاه از حسن نظر جنا ب  آقای مهندس فریدونی شهردار محترم رشت و رییس محترم هییت ورزشهای همگانی و جناب آقای پور احمد دبیر شایسته هییت همگانی استان  نسبت به امر بسط و توسعه ورزشهای همگانی استان گیلان تقدیر و سپاسگذاری مینماید.

[ سه‌شنبه ۱٩ بهمن ۱۳۸٩ ] [ ٤:٤۱ ‎ب.ظ ] [ tbkarkonan ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

قال الإمام علی (ع) : (ولیکن احب الامور الیک اوسطها فی الحق واعمها فی العدل) حضرت علی (ع) فرمود : کاری که باید بیش از هر کار دوست داشته باشی، میانه روی در حق است وهمگانی کردن آن در برابری ودادگری. نهج البلاغه فیض الاسلام : نامه 53 / 996
موضوعات وب
امکانات وب
Online User